| PaulStefan74 a întrebat:

Dacă postez ceva într-un grup pe Facebook, o sa vada doar oamenii din acel grup postarea sau si prietenii mei?

Răspuns Câştigător
| CdeMetal a răspuns:

Daca grupul e inchis sau secret vad doar membrii, daca grupul e deschis vad si membrii cat si prietenii tai

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca grupul e public vede toata lumea, daca e privat doar cei din grup

| deeeaqq a răspuns:

Doar oamenii din acel grup.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Depinde foarte mult ce setări are respectivul grup - dacă este un grup închis sau secret, vor vedea doar persoanele din grup, dar dacă este un grup public, poate vedea oricine.