| misterrac a întrebat:

Dau funda! Acum ceva timp am încercat sa instalez Instagram pe laptop și ceva nu a mers bine, laptopul merge greu am chestii în bara de care habar nu am mi se deschid ferestre fără ca eu sa le deschid și merge tot mizerabil, aplicația nici nu sa instalat și chiar nu știu ce sa fac pentru a-l face sa meargă, nici nu știu dacă are viruși dar asta bănuiesc, am citit ceva despre cum as putea sterge virușii dar e prea complicat și îmi e ca nu ma descurc și fac o prostie și mai mare asa ca am nevoie de cineva care sa ma ajute și să-mi spună clar ce ar trebui sa fac, va mulțumesc tuturor celor care sunt dispuși sa ma ajute asa ca va rog.

2 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Laptopul tau este din nefericire pe mana unuia care nu ar trebui sa aiba permisiunea sa deschida un calculator.

| Julia1188 a răspuns:

Reinstaleaza windows si ai grija pe unde intri pe viitor.