| CuriosulGeorge a întrebat:

Salut! Am un Laptop Asus Rog GL753VD, are o placa video dedicata gtx1050, am spatiu de stocare destul, ram la fel. Imi merge oribil CS GO de cand am facut o prostie. Eu nu ma pricep asa bine la tot ce tine de laptop, si i-am instalat un driver grafic, el avand deja unul. A mers foarte greu laptopul dupa ce i-am dat restart, si i-am dezinstalat toate driverele. Acum i-am instalat alt driver grafic si merge mai bine laptopul. Faza e ca doar CS:GO mi se misca foarte naspa si nu stiu de ce. Oare nu e bun driverul pe care l-am instalat? Am verificat si la Device Manager si nu apare ca n-am vreun driver instalat sau ca necesita update. Ce pot face? Am cautat peste tot si nu stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| 120bulevard a răspuns:

E ca si cum ai incerca sa te incalti cu adidasi cand tu deja ai adidasi in picioare, iti ingreunezi munca inutil si prostesc, codurile se pot intercala pentru ca driverele nu au failsafe, s-ar putea sa fii nevoit sa reinstalezi Windows-ul.