| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

Eu cand spun intrebari lume spune ca nu sunt serioasa, am ADHD
Attention
Deficit
Disorder
Hyperactivity
Mai rapsund ciudat am ADHD si nu sunt romana, tata e roman si asta e atat! Cum poate acest internet sa fie o lume mai buna pentru oameni negri, neurodivergenti cam ADHD?

Răspuns Câştigător
| carevaescu a răspuns:

The internet can become instantly better for you if you simply do not care. There's no defeating racism or discrimination, no matter what race or group of people we are talking about.

As for your ADHD try consulting a specialist.

2 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Lumea este la fel, ori la tine in baobab ori pe internet
Dar esti un troll ca ti-am recunoscut stilul.

| Shaniquablackgirlro2005 explică:

Attention Deficit Hyperactivity Disorder ugh! This romanian makes me feel like an egg!