| Evelin001 a întrebat:

Hei! Dacă o persoană mi-ar sparge contul de Snapchat si s-ar loga pe el, ar avea vreo posibilitatea sa imi afle datele de la contul meu de Facebook?
Precizez ca mi-am creat contul de Snap cu inregistrare normala, nu prin Fb.

Răspuns Câştigător
| akvez00 a răspuns:

Salut!
Atât timp cât nu există o legătură între contul de Snapchat si Facebook, nu se pot afla alte date decât cele din contul de Snapchat. O singură portiță este dacă parolele de la Snapchat si Facebook sunt exact aceleași.
Însă spargerea unui cont este aproape imposibilă în ziua de astăzi, singurele metode ce au mai rămas sunt keyloggerele, alți viruși și introducerea parolei la nimerală.

1 răspuns:
| Evelin001 explică (pentru akvez00):

Inca o mica precizare, daca parolele sunt diferite intre ele, atat cea de la Snap cat si cea de la Fb, practic ar fi imposibil sa afle date legate de contul de Fb, atata timp cat Snap-ul nu are legatura cu ce apartine de Fb, corect?