| Evelin001 a întrebat:

Buna la toata lumea!
Cine mă poate lămuri, daca o persoana imi află si se logheaza pe contul meu de Snapchat cam ce imi poate afla din cont?
Cu ce informatii se poate alege?
Nu mi-ar putea afla datele de la Facebook, nu?
Avand in vedere, ca contul meu de Snap mi l-am creat prin inregistrare normala, nu cu Fb.
(Mi-a cerut nr tel pentru confirmare si am folosit adresa de email de la contul de la google.)
Mai tin sa precizez ca atat parola de la contul meu de Snap este diferită de cea de la Fb.
Va multumesc pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| akvez00 a răspuns:

Salut!
Se poate alege doar cu informațiile pe care le ai în acel cont de Snapchat (spre exemplu: număr de telefon - dacă ai în cont; adresă de e-mail - dacă ai în cont; conversații - doar cele din ultimele 24h maxim, dupa cum stim, pe Snapchat se sterg dupa un anumit interval de timp, timpul maxim fiind de 24h, acest timp se poate ajusta din setări la mai puțin de 24h; poze - asta dacă există în cont etc...).
Nu, nu ți-ar putea afla datele de la FaceBook, este imposibil acest lucru atât timp cât nu ești logat cu FaceBook-ul la Snapchat.

| Evelin001 explică (pentru akvez00):

Am inteles!
Si daca am acelasi nr de tel trecut in Snap pe care il am trecut si la Fb, ( strict la nr de tel ma refer ) tot nu ar putea afla prin intermediul nr ului meu de tel datele de la contul meu de Fb, nu?

| akvez00 a răspuns (pentru Evelin001):

Nu, nu poate.