| rosudalia a întrebat:

Hey, am nevoie de niște informații urgent, știe cineva de ceva cult din Suceava care rebotezeaza oamenii, ii tunde in cap și cica ei recultiva pământul? Am nevoie de informații despre o ruda a unei cunoștințe care a întrat în asa ceva, ultimul nume cunoscut al persoanei e Gabriela Stanciu sau Ungureanu

7 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Exista secte care fac tot felul de tampenii din astea. Persoanele cu caracter slab le cad victime. Si sunt greu de scos de acolo. Va trebui sa apelezi la politie. Eventual sa fie declarata persoana disparuta daca nu stie nimic despre ea.

| Mirel4412 a răspuns:

Da, mi-au bagat si mie windows 10 recent, m-ai dau cateodata cu capul de obiecte dar totul se remediaza la update. Serios vorbind, lucrurile asfea exista, chiar daca nu le vedem. Cine stie, poate o exista ce ai zis tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine intrebi daca stie cineva un psihiatru in Suceava.

| Adrian5575 a răspuns:

De ce i-ar tunde in cap? Si robotilor le sta bine cu par, mai ales femeilor.

| Roberrt21 a răspuns:

Va fi ceva secta dinaia ciudată

| InOrOut a răspuns:

Am nevoie de niște informații urgent - sunt sigur ca toata lumea de pe acest site e spion laughing

| xXVranceaXx a răspuns:

Ce postare ciudată...
Probabil un cult care practică vrăji pampamrampam pam, abureli stranii
Oricum, prea multă religie nu prea e bună