| LawlietL886 a întrebat:

Când mă înregistrez cu Mobizen mi se aude vocea nasol. Știe cineva vreun truc so ajustez?

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ia-ți alt program?

| MeForeverAlone a răspuns:

In general vocea suna nasol daca o inregistrezi pe calculator, asa ca inregistreaz-o mai bine pe telefon. Sau ia-ti un aparat de inregistrat, nu cred ca costa mult.

| LawlietL886 explică (pentru MeForeverAlone):

Păi pe telefon sună nasol.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru LawlietL886):

Ti-am zis, daca telefonul nu e bun pentru inregistrat cumpara-ti un aparat special.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

In ce fel se aude ciudat? Este vorba de zgomot de fundal, de sunet neclar? Daca nu este o cauza tehnica care implica microfonul sau zgomotul ambiental, exista posibilitatea sa fie doar perceptia ta - percepem altfel vocea noastra atunci cand o auzim inregistrata.