| Sn1p3r323 a întrebat:

Heyy,Mai demult un copil mi-a spart contul.Mi-a dat un link,am intrat pe el si dupa mi-a zis parola,a spus ca doar a vrut sa vada daca merge, nu i-am facut nimic. Vreau sa stiu cum a facut, si vreau linkul cu site ul de spart conturi. Vreau sa vad mesajele unei fete de care imi place

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ceea ce doresti sa faci este o practica ilegala - te sfatuim sa nu accesezi conturile unei alte persoane.

Mai mult decat atat, daca iti place de o fata cu siguranta nu o vei cuceri inselandu-i increderea si violandu-i intimitatea. Te sfatuim mai degraba sa vorbesti deschis cu ea, poate chiar sa o inviti in oras.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e niciun link de spart conturi, probabil te a prostit cu o pagina de phishing si ti a furat parola. Vezi ca phishing ul este ilegal

| Sn1p3r323 explică (pentru suntserios):

Vreau o metodaa

| Bondarel99 a răspuns:

Contul de ce?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Sn1p3r323):

Ce metoda vrei? Ti am zis, a folosit o metoda de phishing sa iti fure datele. Metode minune de spart parole nu exista

| Sn1p3r323 explică (pentru Bondarel99):

De Facebook, am si uitat sa zic

Bula
| Bula a răspuns:

Metoda este derivata de functia lui Facebook pentru a da informatii cand te inregistrezi pe o pagina cu contul tau de Facebook. Ganeste-te, cu ce alte conturi ti s-a mai recomandat sa te registrezi? happy