| laudima22 a întrebat:

Https://www.facebook.com/www.sport.ro/ Așa îmi arată când dau sa caut pe cineva pe Facebook, de ce?! Azi îmi mearsă

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti arata pagina aia de Facebook? Iti arata unicorni? Ce "Asa"?
In plus esti sigur/a ca folosesti spatiul de search al Facebook-ului si nu cumva bara de adresa din browser care iti completeaza automat pagina aia?
Este posibil sa aveti malware/virusi dar cred ca pur si simplu nu aveti habar sa folositi browser-ul/Facebook-ul cum trebuie. Nu cauti pe cineva pe Facebook folosind bara(spatiul) lunga de adresa, cauti folosind bara(spatiul) scurta din stanga sus de langa logo.