| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Ieri, când eram pe YouTube, mi-a apărut o reclamă, să descarc aplicația "Youtube music".O să am de plătit ceva, dacă o descarc și vizionez videoclipuri? Eu am cartelă Orange pre-pay. Am încărcat ultima dată cu 6 euro, minute și internet.

4 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Dacă ești conectat la wireless nu te costă nimic, nici când vizionezi.
Dacă nu, va consuma din datele mobile și le va consuma rapid.

| Blueberry8 a răspuns:

Nu happy.Iti cereau contul daca era sa platesti ceva. Eventual sa nu fie o aplicatie ce iei virusi happy.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică (pentru adryang78):

Consumă datele mobile mai rapid decât Youtube? Eu nu am wireless acasă.

| adryang78 a răspuns (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Consumă la fel. Aplicația este creată pentru a accesa mai ușor videoclipurile, dar la consumul de date nu este diferență. Videoclipurile sunt cele mai mari consumatoare de trafic de internet.