| Chidesa_Gaby_1990 a întrebat:

Ieri mi-am reîncărcat cartela cu 4€. Data trecută când mi-am reîncărcat, tot cu 4€ am încărcat-o, și puteam trimite mesaje. Dar ultima dată(ieri) când am reîncărcat, nu pot trimite mesaj, nu știu de ce, eu mi-am reîncărcat-o doar pentru mesaje, nu pentru altceva... Și măcar dacă mi-ar lua din minute când trimit mesaj, dar dacă trimit mesaj îmi scrie: "Ne pare rău, dar nu ai suficient credit pentru a trimite SMS către acest număr. Te rugăm să-ți reîncarci contul... Dau fundă! :*

3 răspunsuri:
| crisstian79 a răspuns:

Nu stiu dc

| ChristianAndrei a răspuns:

Probabil este o eroare in sistem cel mai indicat ar fi sa discuti cu un operator de telefonie mobila in cadrul retelei in care activezi telefonic sau la sediu.

| Chidesa_Gaby_1990 explică (pentru ChristianAndrei):

Dacă m-ar contacta chiar aici un operator Orange, ai fii perfect.