| MarioTSM a întrebat:

Ma jucam pe gta5 online ps3 si cineva mi-a trimis ip-ul meu de unde locuiesc si un text cu auto connected si am intrebat ce e asta si mi-a raspuns astfel:Can i cum in your bum?

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Așa și?
Stai calm, totuși sa nu te căci pe tine in eventuala venire in casa a unuia.
Dar de obicei aia făceau Glume pe net cu aceeași chestie. In pedofil este unul din cele mai tâmpite persoane ce poți omora in apărare.

| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te pe Youtube ca sunt multe glume din astea. Poti sa cauti si tu pe net sa vezi cum se face.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu i ai zis ca da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa ti-o traga intre buci.

| anonymus4106 a răspuns:

In primul rand: de unde stii ca era ip-ul tau?

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Ne pare rau ca ai intalnit o astfel de situatie neplacuta. Nu trebuie sa te ingrijorezi, insa - mai mult de orasul in care locuiesti, nu se poate afla folosind IP-ul tau. Sfatul nostru este sa blochezi astfel de utilizatori care iti vorbesc urat sau te hartuiesc.