| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a întrebat:

Am 16 ani si am facut un card pentru bursa la scoala, acesta are cod pe spate pentru plati online si mama a dat semnatura precum ca este de acord sa detin cardul si ea ne fiind imputernicita.Acum intrebarea este daca pot juca la pariuri online?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Stai cuminte! Nu te juca, vrei sa fii ca prostii din liceul in care invat? Dai la barbut tot anul scolar 500 lei si te bucuri cand castigi 100?

3 răspunsuri:
| Georgian_Daniel_Feraru_1997 explică (pentru Clorox):

Am incercat sa creez un cont pe unibet si nu a mers, mi-a cerut cnp-ul laughing.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Jocurile de noroc, inclusiv cele online, sunt interzise minorilor, asa ca nu poti juca.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Jocurile de noroc sunt interzise minorilor. Te sfatuim sa te orientezi catre o alta activitate mai potrivita varstei tale happy

Succes!