| NicuBeuca a întrebat:

Daca am facut o depunere cu cardul la agentia betano online de pariuri, si nu mai am nimic pe card, la urmatoarea alimentare cu bani pe card agentia poate sa-mi ia bani de pe card fara acordul meu?

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Cred ca vrei sa spui ca acum ceva timp, ai depus niste bani in contul Betano. Acum nu ai nimic pe cont. La urmatoarea alimentare a contului tau de la banca, nu, Betano nu iti va retrage nimic din cont. Tranzactiile sunt securizate si daca vrei sa iti reincarci contul Betano, o poti face doar tu, introducand din nou datele cardului pentru. efectuarea platii. Ei nu retrag nimic automat, nu te,, pacalesc" in niciun fel.

| HTH a răspuns:

Pai ti-ai dat deja acordul, ca ai facut o depunere, intentionat (constient). Nu stiu daca s-a si efectuat, in conditiile in care spui ca n-aveai bani pe card.

| AutumnDay a răspuns (pentru HTH):

Cred ca vrea sa spuna ca acum ceva timp, a facut o depunere. A facut-o cand avea bani pe card. Daca nu ar fi avut, tranzactia nu s-ar fi efectuat atunci. E simplu: ceea ce persoana care a pus intrebarea a facut a fost sa faca o plata online catre Betano. A avut bani in cont in acel moment. DAca nu ar fi avut, plata nu ar fi ramas undeva in,, asteptare" pentru. cand va avea el bani pe cont.

| beucanicu a răspuns (pentru AutumnDay):

Corect, asta am vrut sa aud, mersi mult! Bafta