| hbxcgsdvjbg a întrebat:

Acum 2 ani mama a facut un card la volskbank pentru mine ca sa pot face plati online(am 14 ani). Cardul nu mai are bani pe el iar mama nu vrea sa imi mai puna bani pe card. As putea sa ma duc la volskbank si sa imi pun eu bani pe card fara ca mama sa afle?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți să pui bani pe card (în contul cardului, mai exact) dar mama probabil va afla, când va citi extrasul de cont pe luna respectivă.
Dar m-aș mira ca după 4 ani acel card să mai fie valabil. Verifică mai întâi data expirării! (scrie chiar pe el).

| MedionTcO a răspuns:

Da.