| godhas a întrebat:

Salut,
Am o aplicatie cu raspunsuri instalata in pc. Datorita faptului ca are foarte multe intrebari si mai multe variante de raspuns ma gandesc daca exista oare vreo metoda de a intra in fisierele existente in pc pentru a vedea raspunsurile inainte de a raspunde. Ma gandesc ca poate aceasta aplicatie are o baza de date cu raspunsuri in calculator. Aceasta contine mai multe fisiere dll. As putea afla cumva raspunsurile?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu ai cunostintele de baza necesare, ai putine sanse sa poti descifra acele "baze de date", mai ales daca programatorul a fost bun.

2 răspunsuri:
| 223kkk a răspuns:

Da poti afla dar trebuie sa stii.
Ar putea sa te ajute cheat engine.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa iei acea aplicatia ca pe o provocare si sa incerci sa raspunzi chiar tu intrebarilor - poti sa ceri ajutorul unui prieten sau poti chiar sa te documentezi pe Internet.