| Andronicescu_Alex_1993 a întrebat:

Am și eu o întrebare. De ce la un interval de 1 2 minute netul se blochează 3 secunde? La jocuri face lag și e nasol... Cu respect

3 răspunsuri:
| TimoTeius a răspuns:

Salut. Si mie mi se intampla asa, Nu stiu ce are!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e de vina conexiunea la internet, ci pc-ul sau laptop, ce ai, probabil e o defectiune hardware sau ai nevoie de un upgrade.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Alex,

Testeaza conexiunea de internet contactand furnizorul de internet. Daca totul este in regula atunci exista posibilitatea ca acest lucru sa se intample din cauza sistemului de operare - in acest caz contacteaza un service specializat.