| valentinstoian29 a întrebat:

Am si eu o problema la Youtube, atunci cand vreau sa derulez inainte sau inapoi pur si simplu ramane imaginea blocata dar sunetul merge. Are idee cineva ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Acest lucru poate fi datorat conexiunii slabe de internet sau sistemului de operare al dispozitivului - asigura-te ca acesta nu este suprasolicitat.

| valentinstoian29 explică (pentru Ora de net):

Desigur, multumesc, este din cauza internetului.

2 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Asta se cheama lag. Inseamna incetinirea sistemului de operare. Daca te uiti dupa telefon sau PC, imcearca sa stergi cache/cookie.