| adriantraian a întrebat:

As avea o intrebare despre un site pe nume,, Binatex". As vrea sa stiu daca e teapa sau banii chiar se scot. (Daca vreti sa imi ziceti ca nu se fac bani va spun ca am depus 10 euro si acum am 70 euro, dar nu stiu sigur daca se pot scoate sau e teapa)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nicio țeapă atâta timp cât știi sa joci cu cap. Binatex e foarte recunoscut pentru tranzacționări, probabil unul dintre cele mai cunoscute site-uri de acest fel.

9 răspunsuri:
| raz0000001 a răspuns:

Am auzit ca iti blocheaza contul daca "o duci prea bine" acolo.

Habar n-am personal, dar mi se pare o prostie sa faci bani din asa ceva. Cel mai okay mi se pare marketing-ul afiliat.

| minrest a răspuns:

De scos, se pot scoate, dar atentie! Din contul tau cu bani reali, nu din contul de proba.

| minrest a răspuns (pentru raz0000001):

Cum ar putea fi o prostie sa faci bani din speculatii la bursa.

| adriantraian explică (pentru minrest):

Multumesc pentru raspuns, dar din moment ce am spus ca am bagat 10 euro in,, joc" cred ca ar fi trebuit sa iti dai seama ca inteleg cum functioneaza siteul.

| minrest a răspuns (pentru adriantraian):

Ai dreptate. Asta este unul din cele mai serioase site-uri de optiuni binare; daca fac manevre nu o sa faca ceva asa de grosolan.

| doctorandus a răspuns:

Mai bine joci la pacanele: e mai usor de inteles de ce pierzi banii.

| adriantraian explică (pentru doctorandus):

Mda...nu cred ca ai fost atent la ce am spus, am profit de 59 de euro laughing)

| doctorandus a răspuns (pentru adriantraian):

Deocamdata...

| Ora de net a răspuns:

Bună, Adrian,

Pentru a te asigura că un site este de încredere te încurajăm să verifici dacă acesta are date de contact, adresa fizică si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poți încerca să cauți pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.