| ionut6709 a întrebat:

Hey, am gasit din intamplare pe net site-ul BINATEX, ce parere aveti despre el, am observat ca e chiar usor sa faci bani in acel site dar nu stiu daca se poate scoate acel profit de pe site.
Ce site imi recomandati pentru a castiga bani?
DACA NU STITI NIMIC DIN ACEST DOMENIU NU RASPUNDETI, VREAU SERIOZITATE!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De aia e plin de milionari peste tot, pentru ca e asa de usor sa faci bani online. Iti recomand sa capeti niste skilluri adevarate si sa le exploatezi. De exemplu programare, grafica, SEO. Orice ai face, ai nevoie de engleza foarte bine. P.S. Nu am zis ca nu se fac bani din tranzactionare, doar ca trebuie' sa fii foarte doxa, sa ai fler, si mai ales un sange rece de neurochirurg. Tu ce ai? Ai inteles macar CUM FUNCTIONEAZA Binatex si DE UNDE VIN BANII?

| Ralukafay a răspuns:

Mi se pare ca iti intra in cont.