| eusuntcipi a întrebat:

Azi mi-am deschis cont la Monese, acel card virtual. Am completat totul, a mers ok. Am comandat cardul. Am observat ca ar trebui sa ajunga in 6 aprilie deoarece ajunge din Marea Britanie. Mai trebuie sa platesc ceva transport decat cel mentionat de ei? 19.95 lei. E prima data cand imi fac card de credit, nu le prea am cu astea, l-am comandat deoarece am auzit ca e foarte ok si vreau sa fac cumparaturi online cu el. Am comandat card clasic. Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| floreadan a răspuns:

Da' macar ai vorbit cu cineva sa iti faca invite inainte ca sa primiti cate 20 EUR de caciula? Ar fi trebuit sa mearga fara sa mai platesti transport. Bine, cred ca s-a mai schimbat cate ceva in ultima vreme. Nu ai avea de ce sa mai platesti ceva in plus.

3 răspunsuri:
| eusuntcipi explică (pentru floreadan):

Da, prin invite m-am inscris.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru eusuntcipi):

No bun asa. Si chiar nu mai era optiunea de transport moca? Bine, nu e ca si cum 20 RON ar fi un capat de tara, dar totusi...

| floreadan a răspuns:

In mod normal nu trebuia sa platesti transport.