| Cash a întrebat:

Am facut in decembrie 2016 un cont bancar cu un card asociat la Raiffeisen Bank. Contul a fost folosit pentru cumpărături online, nu am folosit niciodată cardul in bancomat deoarece nu am avut nevoie. Am incercat sa platesc cu el contactess, dar nu a mers, ce s-a întâmplat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie folosit prima oara pentru o tranzacție cu PIN, scrie si in plicul din care ai primit cardul! Initial e blocat din motive de securitate.