| 1234321 a întrebat:

Salut Ma puteți ajuta cu un program pentru Android care sa bocheze site-urile xxx și sa nu poată fi șters?
Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam instalarea unui program de control parental sau a unui program antivirus care contine si modul de control parental. Mai multe despre asta poti citi aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/resurse/sedinta-cu-parintii

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa ceva nu exista.
Orice aplicatie se poate sterge, telefonul se poate reseta etc, de dracu' tot nu scapi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o aplicatie care sa blocheze acele site-uri, sau din router/modem se pot face setari, unde poti pune site-urile doar care pot fi accesate.Deasemenea poti o cauta o aplicatie si pentru asta.

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Sincer daca avreai problema asta pe pc de ajutam sa asa pe tel nu este aplicatie pentru asa ceva am stat si eu sa catu asa ceva si nu am gasit sunt unele aplicati care spun ca blocheaza reclamele si site-urile xxx da nu merg.

Bula
| Bula a răspuns (pentru Măhălean_Ema_1998):

Eu n-as folosi o aplicatie, care se declara a fi un "filtru", dar care cere acces de citire-scriere la memoria externa sau usb + cere si locatia mea GPS.
E cel putin suspecta.

| doctorandus a răspuns:

A incerca sa opresti un adolescent sa caute pornache este vanare de vant.