| Katakimiku a întrebat:

Hey! As vrea si eu niste jocuri pentru un telefon Android. [ se termina in.apk ]. Dar nu orice fel de jocuri, ci din acelea AR [ augumented reality. ]
Multumesc anticipat. A, si daca puteti sa-mi dati site-urile. (happy

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Pooi, jocurile nu se termina in ".apk", aceea este extensia aplicatiilor Android, iar jocul dupa ce este instalat are mai multe fisiere, deci nu poti zice ca se termina in apk...

Iar acum legat de jocuri si cum le gasesti... LE IEI DIN GOOGLE PLAY STORE happy am scris cu litere mari pentru ca in Romania majoritatea persoanelor nu stiu de existenta acelei aplicatii, chiar daca este de la inceput instalata, este un magazin cu multe aplicatii, altele gratuite, altele costa happy De acolo iti iei aplicatii Android, nu de pe cine stie ce site...

PS: n-am auzit de jocuri cu realitate augmentata pentru Android dar ma rog...