| AndreiNaie a întrebat:

imi puteti da va rog frumos un program de recovery dar nu sa recuperez fisiere, vreau sa recuperez un intreg floder sters asa cum l-am sters. Nu ma ajuta cu nimic un program cu care recueprez doar fisierele.Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Cauta recovery after format pe google numa grija cu el

| AndreiNaie explică (pentru awspam):

BUn, caut dar la ce foloseste?

| awspam a răspuns (pentru AndreiNaie):

Alea merg pe ideea sa vada orice pe hdd cu premiza ca nu ai suprapus altceva peste, la asta ma refer grija ce recuperezi ca s-ar putea sa numai ai ce recupera de mai copy si stergi mult hddul e ca o caseta cu banda,, scrie si rescrie peste

| AndreiNaie explică:

Nu va suparati dar nu ati inteles intrebarea. Stie careva vreun program de recovery care sa imi recupereze FOLDERUL ASA CUM ERA, nu doar fisierele, pentru ca acel folder avea totul in alte foldere le vreau asa in ordin cum erau in folderul principal!

| OutLandeR a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ugz728lXMoI e bun programul. succes!