| Garni28 a întrebat:

Se apropie ziua unei prietene. Noi ne-am cunoscut pe un joc, si am devenit foarte bune prietene. Ea locuieste in belgia si nu ne-am vazut niciodata in realitate...O cunosc de aproape un an.
Imi puteti spune ce 'cadou' i-as putea face pentru ziua ei? Eu ma gandeam la un video pe care sa il trimit ei, sau sa il postez pe Youtube. Dar nu stiu ce as putea pune in acel video. Poze? Nu am foarte multe poze cu ea. deci nu prea am ce sa pun, si vreau sa fie impresionata de ceea ce o sa ii fac... Ma puteti ajuta va rog? big grin

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Pai, ideea cu Youtube-ul este foarte buna, si cum a spus si PersonajFictiv, pune-l pe nelistat pentru ca nu cred ca vrei sa dea toata lumea de el.
O alta ideea ar fi sa ii iei o bratara personalizata sunt multe site-uri de genul asta, uite un exemplu http://lovingfromadistance.com/ldrbracelets.html
Bine,asta este pentru cupluri, dar sunt sigur ca exista si cu alt text, faza cea mai tare la site-ul asta este ca atunci cand cumperi iti cere ambele adrese, gen adresa ta si adresa ei si amandoua le veti primi in acelasi timp din cate am inteles
Dar este destul de complicat si asta
Siii..inca o idee ar fi sa ii trimiti un colet cu ceva dragut, gen ceva ce ii place foarte mult, o scrisorica, si niste chestii care o vor impresiona
Cred ca ar ramane fara cuvinte. :D

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci video pe Youtube, fa-l privat, adica doar cine vrei tu sa l vada, nu oricine.
In rest, nu am nicio idee de nimic.

| Ora de net a răspuns:

Buna Andreea,

Poti sa-i trimiti prietenei tale un clip, o scrisoare sau o felicitare virtuala. Foloseste insa canale private, nu posta in mod public informatii.

Odata ce o poza sau o informatie este postata in mod public, acel continut scapa de sub controlul nostru - informatia poate fi preluata de oricine si salvata pe un alt computer, postata pe un alt website etc. De aceea este foarte important sa avem grija ce tip de continut trimitem si sa nu il postam in mod public.

Mult succes!