| dragutza a întrebat:

Sambata asta e ziua celei mai bune prietene ale mele! de as putea sa-i iau? vreau sa fie cu totul si cu totul impresionata de cadoul pe care il voi da! ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| hubbelllllll a răspuns:

Acum depinde si de gusturile pruietenei tale. Cele 2 cele mai bune prietene ale mele mi'au facut cadou de ziua mea un tricou pe care mi l au imprimat cu niste versuri care ma reprezentau in totalitate si de ziua lor eu am cumparat trei tricouri pe acre le am imprimat cu o ionimioara si best friends forever acum depinde si de pr ta si de tine sper ca am putu sa te ajut

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ceva care sa spune despre tine, despre ea, despre voi si despre ce inseamna prietenia cu ea pentru tine.Mergi pe origialitate si surprinde-o in mod placut

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca te tine portofelul poti sa ii iei ceva o bijuterie de aur

O bratara sau un inel
Sau un set ceva de argint

| Bia:X a răspuns:

Stiu si eu... poti sa-i iei un plus imens, un tricou pe care sa fie o poza de a voastra si sa scrie best friends forever si sa-ti faci si tu unul la felhappy bafta la alegerea cadouluihappy

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

O curea buna, o geanta, un aparat foto, un mp3, o camasa sau trikou, bani, o sampanie, o dratara, cercei, etc***, un parfum, un buchet de trandafiri, un plus marehappy, o placa de parbig grin
distractie placuta!