| Iulia_5025 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a unei foarte bune prietene si nu stiu ce cadou sa-i iau.Nu as vrea bijuterii si nici ceva foarte scump. Poate ceva simbolic? Ma puteti ajuta?
big grin

Răspuns Câştigător
| BubbleA a răspuns:

Buna! In 1 August a fost ziua mea si de la prietena mea cea mai buna am primit o poza cu noi doua inramata.Nu e foarte scumpa insa are valoare sentimentala.Ca sa adauge putin umor (asa cum ne place noua)a pus-o intr-o cutie emorrrrrma in care a mototolit o mutime de ziare. Mie una mi-a placut enormmm.

8 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Ai o multitudine de opţiuni puţin costisitoare.
Ai putea să faci mai multe colaje cu poze cu voi(cu picasa), pe care să le scoţi la un xerox şi să le legi într-un mic album, ai putea să scoţi un colaj în format f mare şi să-l înrămezi.
Ai putea să îi iei chestii gen. Un dream catcher (ieftin, simbolic şi fain), minunăţii parfumate adică lumânări, petale, săruri, pietricele, plac oricărei fete, sau ceva tematic cu ce îi place ei. de ex mie îmi plac văcuţele şi prietenii mei mi-au făcut o planşă cu iarbă şi văcuţe din origami. laughing
Fii creativă, sigur vei găsi ceva simbolic şi fain big grin.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poti sa mergi la un magazin care face imprimeuri sa sa faci o cana cu poza voastra pe ea sau cu ea singura sau un tricou sau o perna cu poza voastra pe ea ca sa-i ramana amintire mereuhappy

| BubbleA a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

Distractie placuta!

| ChristinaO a răspuns:

Poate ceva personalizat cu voi doua sau ceva care stii sigur ca i-ar face placerehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Mebutterfly a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o rama frumoasa in care sa puneti o poza cu voi happy si poate o ciocolata sau o floare. Crede-ma se va bucura foarte mult!

| De3a_8515 a răspuns:

Ai putea sa-i confectionezi tu ceva... o bratara de exemplu...