| maddox7 a întrebat:

stie cineva de ce e posibil ca atunci cand urmaresc un video pe telefon sa apara si pe SmartTV? urmaream un clip mai deocheat acum cateva zile si ma trezesc cu matusa mea la usa tipand ca a aparut pe TV ceea ce urmaream eu.Se conecteaza automat oare? Mentionez ca folosim mai multe persoane acelasi Wi-fi.Cum pot sa impiedic treaba asta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Banuiesc ca ai apasat pe Cast din greseala si a inceput sa cast-uiasca pe tv.

La Youtube de exemplu e posibil sa cast-uiesti un video pe un smart tv, google dongle, etc.

Banuiesc ca si acel site deochest cum ii spui tu, are implementata aceasta optiune.

1 răspuns:
| Panamax a răspuns:

Anumite site-uri iti acceseaza camera de filmat de la telefon si te filmeaza.