| anonim_4396 a întrebat:

Recent, m-am certat cu fratele meu pe Facebook.Eu mi-am pus un nume pe care el nu-l știe,și l-am păcălit că cică-s un hacker,că am datele lui, alea alea.La un moment dat,i-am trimis o poză cu tata,iar el credea că e al frate. Problema e că de fiecare dată când intru pe Facebook, îmi apare dreapta sus „Conectează-te cu un cont existent ", iar acolo e parola și emailul meu.Cum fac ca ele două să nu mai apară sus?

Răspuns Câştigător
| AndreiMM0002 a răspuns:

Probabil ai salvat contul și parola în browser, pentru a șterge asta intra la setări (în funcție de ce browser folosești) și mergi la parole și o ștergi sau eventual dezinstalezi și reinstalezi browserul.

17 răspunsuri:
| mediaRPL019 a răspuns:

Vorbest cu ce-i de la FB laughing

| Celcestietot a răspuns:

Cred ca ar trebui sa stergi cookieurile, tot istoricul are este legat de Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Am șters istoricul, dar nu a mers

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci deconecteaza-te si da click stanga pe nume si email si ceva gen delete dupa, ca poate asa iti va merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Cum adică delete?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Stergere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Păi eu știu traducerea, eu nu știu cum dau delete

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil sa existe asa ceva, nu stiu sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AndreiMM0002):

Folosesc Chrome

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AndreiMM0002):

Bă,de ce nu merge funda?

| Catrice a răspuns:

Ștergi parolele memorate si gata.

| AndreiMM0002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci intri la setării și cauți parole și acolo vei avea toate parolele salvate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Știu deja, mersi oricum

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Adică?

| AndreiMM0002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AndreiMM0002):

Aș vreau, dar nu apare funda

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Pentru a șterge acele date trebuie să mergi în setările browserului la credențiale salvate. Pe viitor, te sfătuim să nu-l mai păcălești pe fratele tău în acest fel, s-ar putea speria și ar putea fi o situație neplăcută pentru el.