| BarbuAdrian051 a întrebat:

Salut! Mi s-a furat contul de google recent si problema mare este ca am multe informatii salvate in mail si pe cont, cum ar fi carduri si conturi de la anumite programe cumparate si mai am si abonamente la aplicatii si Youtube premium. Problema mare este ca au fost schimbate toate datele excluzand emailul in sine, numele si poza. Au fost schimbate: parola, telefonul, emailul de recuperare si numarul de recuperare. Ce pot face in situatia asta? Am nevoie de mare ajutor!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam multe ti s-au schimbat. Esti sigur?

| sierra1 a răspuns:

"anumite programe cumparate, si am nevoie de email pentru a le activa "

ori iți iei adio de la activări ori negociezi cu vendor-ul o nouă adresă de email

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doua conturi de google :un cont vechi de 9 ani, celalalt vechi de 6 ani. Pe amândouă am o parola greu de ghicit, plus verificarea în doi pași pe telefon, resetare prin e-mail în caz de probleme, am contul adăugat în bitdefender unde verifică și ei breșele de securitate. Partea buna ca la google poți adăuga același număr de telefon chiar și pe 10 conturi. Pe Facebook spre exemplu nu poți folosi numărul decât pe un sigur cont. Înainte de asta am avut un cont de google căruia i-am asociat un număr de telefon si ulterior am schimbat numărul. Ei trimiteau cod de securitate pe un nr de tel pe care eu nu îl mai aveam. De atunci am învățat ca inainte sa schimb numărul de telefon, sa schimb de peste tot online ( mai ales google). In schimb, ce zici tu aici, e totul din vina ta.