| BreK a întrebat:

SaluT! Am luat si eu de la un prieten un cont de League of Legends si i.am schimbat parola si emailul. Vreau sa va intreb daca poate sa mi.l ia inapoi fara sa stiu.
Precizez ca, contul a fost facut de el nume, parola, emal tot.Dar eu am schimbat tot cu datele mele.
Va rog sa ma ajutati ca am level 30 si nu vreau sa mi.l fure pentru ca ne.am certat. :*

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu poate.

| Ionut_Smecherasul_1993 a răspuns:

Daca l-ai trecut pe mailul tau nu mai are cum sa til eie inapoi

| Dan_Epure_1994 a răspuns:

Nu ti-l poate lua deoareca la schimbarea parolei iti trimite tie email...