| Zanisoara a întrebat:

Hei salut, am o problema cu parola de la facebook.Cand am intrat m-a intrebat daca vreau sa memoreze parola,voiam sa zic nu,dar din greseala am dat da, iar acum cand intru imi da si emailul si parola pe facebook fara ca eu sa scriu la tastatura, si nu imi place deoarece tata mai intra uneori pe facebookul meu si nu stie parola dar daca e acolo intra.cum pot sa fac sa nu mai imi apara parola cand intru si sa o scriu eu?

Răspuns Câştigător
| ILoveYou26 a răspuns:

Si eu am patit asa. Daca ai Google Chrome dai sus in dreapta ca ai niste liniute, si cauti istoric si dai acolo si bifezi "Sterge parolele salvate" si "Goliti datele salvate pentru completarea automată a formularelor".Si acolo ai "Eliminați elementele următoare din. " Si pui "De la inceput".Si apoi dai "Sterge-ti datele de navigare". Si gata.Nu o sa-ti mai apara.

1 răspuns:
| ElenaaRalucaa a răspuns:

Cand dai sa te loghezi, debifezi casuta cu "Nu ma deconecta", poate merge. sper sa iti fi fost de folos. Funda? :*