| DarkWolfBood a întrebat:

Stiti cum sa recuperez/sparg contul meu de email?
Nu mai cunosc nici macar un lucru din cont in afara de parola care oricum a fost schimbata de catre spargator
ACESTA ESTE EMAILUL ---} pvcsam687@gmail.com

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti o alta adrsea de email, dar de data asta straduieste-te sa pui o adresa mai normala si o parola mai puternica, de preferat din 15-20 de litere si cifre amestecate. Nu uita sa scrii adresa de email si parola undeva unde nu se pierde sau arunca.
Inca un sfat: incearca sa-ti afci o adresa de email care sa nu te faca de rusine, nu ca asta cu "pvc", ca cine stie, cand terbuei sa o dai pe undeva si te poti puen intr-o lumina proasta sau se pot afce glume proaste pe seama ta.

| DarkWolfBood explică (pentru Violleta2022):

In primul rand am nevoie de email-ul ala pentru ca aveam multe lucruri conectate la el

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa-l recuperezi urmand pasii indicati aici https://support.google.com/accounts/answer/6294825?hl=ro

Pe viitor, este bine sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.