| IulianFlorentin a întrebat:

Va rog frumos, ajutati-ma!
Am un cont de lol de 2 ani, si acum 2 luni cineva mi-a aflat parola si mi-a schimbat email-ul.
Cum pot face sa imi recuperez contul? Pot sa joc pe el fiindca nu e schimbata parola dar e cineva care tot imi intra pe lol si e foarte enervant.
Va rog cei pasionati de lol ajutati-ma daca stiti, nu pot continua in halul. Am bagat si ceva bani in contul asta si chiar nu vreau sa-l pierd.
Va multumesc si sper sa ma ajutati. crying(

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Imi pare foarte rau sa aud asa ceva, daca e adevarat ar trebui sa te gandesti cine a avut acces la pc-ul tau si joaca lol. sau ai jucat la o sala sau pe pc-ul unui prieten care avea keylogger. daca acum banuiesti pe cineva du-te acasa la el fa-i scandal si treceti contul pe mail-ul tau, dupa ce ti-ai schimbat parola, poti sa iti reinstalezi si windowsul, ca sa fii sigur ca nu ai programe nedorite in pc. daca tot nu ai un suspect sau nu recuperat contul, fa o cerere foarte detaliat pe situl oficial, in care le spui ce ai patit si ca doresti schimbarea pe adresa care a fost facut contul. nu mai juca si nu mai baga bani in cont de asta nu a schimbat parola. vezi ce adresa de email este incaerca sa vezi cine a facut-o, cand, poate afli un indiciu care sa te duca la hot. succes