| emipenet a întrebat:

Salutare! Am sters email-ul de la universitatea la care sunt cu contul meu cu pachetu' office365, si nu m-am conectat pe cont sa vad daca merge, cum il recuperez? Unde imi pot gasi contul cu parola si emailul?
Ajutor!

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Te lipsești si ieși din turmă
Si incepi sa ii înjuri pe cei de la Microsoft!
De crezi că îți dă prima doză moca
Inafară.că au luat de.la.statul roman o gramada de bani pe acea licenta
Scandalul. Microsoft
Șpogi una alta

Daca cumva esri om integru
Nu fi oaie iesi din turmă

Asa ca alege open office

Sau libre office

Open office este moca free si nu mai depinzi de Microsoft

Eu de 25 ani fac ceva pe Microsoft

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti da mail la secretariat si sa intrebi care este mailul. La noi la facultate au afisat si pe site, am avut o parola formata din cnp. Pe site te-ai uitat?

| UserRo10 a răspuns:

Dai mail sau suna la secretariat si iti vor da nr de la suport pentru universitatea ta sau chiar mailul. Explici frumos ce si cum si se rezolva