| RAY a întrebat:

35 de minute hit apoi 25 de minute moderat apoi 60 de minute mers pe jos? Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Suna foarte bine!

| RAY explică (pentru Cosmin86):

Azi am trecut si pe la băieți, am ridicat si eu gantere si cateva aparate, per asamblu pe banda am facut 30 de minute ca am stat si la aparate vreo 50 de minute, mai mult m-am uitat sa vad cum se fac, 50% dieta, 50% sport, 500 de calori din rata met si 500 din cardio, dieta, 50% carb, 30% pro, fat 20%, am obs cv cand am mâncat carne cu salata nu simt asa foametea ca fara ea

| Cosmin86 a răspuns (pentru RAY):

"am ridicat si eu gantere si cateva aparate" -> axeaza-te pe exercitiile de baza: tractiuni, flotari la paralele, presa militara, genuflexiuni cu bara, indreptari (poti sa le scoti daca nu le faci corect), impins la piept.

Daca nu poti face un exercitiu (ex tractiuni), foloseste benzi sau ceva ajutator.

| Mosotti a răspuns:

E f bine asa.

| RAY explică (pentru Cosmin86):

Eu sunt la slabit, asta e al trelea a., ba slabesc, ba ma ingras

| RAY explică (pentru Mosotti):

Mann la mine problema sunt dulciurile, astea ma ingrasa, sper sa ma tin de treaba

| RAY explică (pentru RAY):

Al trelea an

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Si la mine tot dulciurile, dar si mancarea, acu iar m-am ingrasat, de la 68, 2 la 69, 8 la 1, 7 m inaltime, un rahat

| Cosmin86 a răspuns (pentru RAY):

Chiar daca esti la slabit, tot trebuie sa faci exercitiile pe care le-am scris mai sus.
Masa musculara o sa te ajute foarte mult la slabit, ca-ti accelereaza metabolismul.