| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva vitaminele acelea "Vitamax".
Cu ce va ajuta, aveti rezultate, sunteti multumiti de ele?
Sau aveti alte recomandari de vitamine din farmacii?!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Am luat Vitamax, si mi-a parut rau. Trei pastile, trei zile, si atit. Mi-a dat energie incit m-a dereglat, dupa doua zile, noaptea nu mai puteam dormi si am devenit agitat. Si abia dupa o saptamana mi-am revenit cu totul. Asa ca, Legiuitoarea stie ce zice. E mai bine sa ai recomandare de la un medic, decit sa iti dereglezi metabolismul organismului tau.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de recomandare de la medic în urma unui control medical, nu automedicație.
Pa, pa.

| greyhound a răspuns:

Pentru culturism recomand Animal Pak si Opti-Men

| cristif a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Da' ce naiba? Acum nici vitaminele din farmacii nu se mai dau fara acordul medicului? rolling on the floor
Doamne ce prostii scoateti din voi, mai ales voi, "userii anului" sau "userul lunii".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru deundecumpar):

Sa imi spui daca dau ceva roade la tine, adica iti ofera ceva energie..etc.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru cristif):

Bună.
Înainte să comentezi nefondat, interesează-te ce înseamnă avitaminoză și apoi să te văd!
Pa, pa.

| cristif a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Draga mea, sari pe geam, am invatat destul fiindca am vrut sa dau la medicina, dar m-am reprofilat pe ingineria IT. Nu stau sa-ti dau tie explicatii cu caruta, tie, unei persoane care isi intreaba medicul daca are voie sa ia un paracetamol happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru cristif):

Bună.
Te rog să-ți măsori cuvintele!
Și da, trebuie să ceri acordul medicului că poți fi alergic și la... paracetomol și atunci ce mai faci?
Halal medic mai avea pacienții dacă intrai!
Pa, pa.

| petriinna a răspuns (pentru cristi202):

Cristi, nu ai de unde sa stii ...Fiecare corp reactioneaza diferit. Si eu am luat Vitamax la recomandarea medicului si nu mi-a dat nicio energie...