| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva vitaminele acelea "Vitamax".
Cu ce va ajuta, aveti rezultate, sunteti multumiti de ele?
Sau aveti alte recomandari de vitamine din farmacii?!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Am luat Vitamax, si mi-a parut rau. Trei pastile, trei zile, si atit. Mi-a dat energie incit m-a dereglat, dupa doua zile, noaptea nu mai puteam dormi si am devenit agitat. Si abia dupa o saptamana mi-am revenit cu totul. Asa ca, Legiuitoarea stie ce zice. E mai bine sa ai recomandare de la un medic, decit sa iti dereglezi metabolismul organismului tau.

| petriinna a răspuns (pentru cristi202):

Cristi, nu ai de unde sa stii ...Fiecare corp reactioneaza diferit. Si eu am luat Vitamax la recomandarea medicului si nu mi-a dat nicio energie...

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de recomandare de la medic în urma unui control medical, nu automedicație.
Pa, pa.

| cristif a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Da' ce naiba? Acum nici vitaminele din farmacii nu se mai dau fara acordul medicului? rolling on the floor
Doamne ce prostii scoateti din voi, mai ales voi, "userii anului" sau "userul lunii".

| Legiuitoarea a răspuns (pentru cristif):

Bună.
Înainte să comentezi nefondat, interesează-te ce înseamnă avitaminoză și apoi să te văd!
Pa, pa.

| cristif a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Draga mea, sari pe geam, am invatat destul fiindca am vrut sa dau la medicina, dar m-am reprofilat pe ingineria IT. Nu stau sa-ti dau tie explicatii cu caruta, tie, unei persoane care isi intreaba medicul daca are voie sa ia un paracetamol happy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru cristif):

Bună.
Te rog să-ți măsori cuvintele!
Și da, trebuie să ceri acordul medicului că poți fi alergic și la... paracetomol și atunci ce mai faci?
Halal medic mai avea pacienții dacă intrai!
Pa, pa.

| greyhound a răspuns:

Pentru culturism recomand Animal Pak si Opti-Men

Răspuns utilizator avertizat