| Robertttttttt a întrebat:

Ce Vitamine pentru crescut in Inaltime imi recomandati? Am avut VitaMax sa incerc tot cu acelea? Aveti alte Recomandari?
Dau

Răspuns Câştigător
| iam2good2u a răspuns:

Exact. ia calciu pentru ca ajuta la intarirea oaselor si impreuna cu un sport care ajuta. nu exista pastile care ajuta la crestere. totul depinde de genetica si cum te comporti tu cu corpul tau.

4 răspunsuri:
| Sakira200 a răspuns:

Calciu,ajuta sa cresti chiar ajuta,nu lua diferiti vitamine, sint vrajeli, Calciu e cel mai bun si mai sanatos

| iam2good2u a răspuns:

Nu ai nevoie de vitamine. fa un sport gen baschet. chiar ai nevoie sa afli cum cresti inaltime?

| Robertttttttt explică (pentru iam2good2u):

Boss daca nu am nevoie de viatamine zim si mie cum sa cresc...o sa fac inot in vara...dar.totusi.

| DLNgabriel a răspuns (pentru iam2good2u):

De acord. fac baschet de ceva timp si am crescut 10 cm. eu sunt multumit