| anonim_4396 a întrebat:

A pus astazi un bilet la pariuri, un prieteni si pe bilet avea 13 meciuri.si avea asa cotele.
meciul 1...cote rezultat final:1.70/1 4, 05/2
2...cote rezultat final 4.20/1 1.65/2
avea 512 combinati la 13 meciuri ce semnifica cotele de mai sus?

Răspuns Câştigător
| CristianoRonaldo13 a răspuns:

Adica,,4.20,, inseamna ca vei castiga mai mult(pentru ca o supriza in acel meci:gen, Dinamo-Mioveni(scor:0-3),dar daca este de 1.10 sa zicem la meciul:Steaua-Minerul Motru(scor 5-0),aceasta nu este o surpriza si,, 1,, inseamna ca echipa care joaca pe teren propriu va castiga,,, 2,, inseamna echipa din deplasare va castiga, iar,, X,, inseamna ca echipele vor face egal. FUNDA?