| Ciobi_Leo_1996 a întrebat:

Vreau sa pun un bilet la pariuri sportive( mai exact bet cafe arena) cu sistem. Daca pariez ca din 4 meciuri voi castiga 3 E ACELASI CASTIG FINAL in cazul in care pariez 3 meciuri castigatoare(aceleasi meciuri cu aceleasi cote). Adica sistemul iti diminueaza castigul final?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Normal ca sistemul iti diminueaza castigul! De ce nu intri pe site si faci un bilet virtual si ai sa vezi castigul in sistem?!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand pariezi cu sistem, acesta iti scade foarte mult castigul, ia pentru 4 meciuri nu se merita sa pui sistem cu 3/4. Mai bine alegi din alea 4 meciuri, 3 cele mai sigure si pariezi pe alea fara sistem. Daca casa de pariuri la car evrei sa pariezi are optiunea de a face bilet virtual pe site, atunci fa una stfel de bilet si vezi cat ai castiga cu sistems i cat fara.
Bafta la pariuri.

| FitMonkey a răspuns:

Iti scade 30-40% din castig

| Alexandru_Lupu_1994 a răspuns:

E acelasi castig!