| Ciobi_Leo_1996 a întrebat:

Vreau sa pun un bilet la pariuri sportive( mai exact bet cafe arena) cu sistem. Daca pariez ca din 4 meciuri voi castiga 3 E ACELASI CASTIG FINAL in cazul in care pariez 3 meciuri castigatoare(aceleasi meciuri cu aceleasi cote). Adica sistemul iti diminueaza castigul final?

Răspuns Câştigător
| FitMonkey a răspuns:

Nu, daca pui sistem iti scade din castigul maxim indiferent ca iti ies toate cele 4 meciuri
sa spunem pui un bilet cu 4 meciuri fara greseala la care ai un castig de 300 lei.
Daca pui tot acel bilet cu o greseala, si daca iti ies toate meciurile castigi doar 130 lei, daca iti ies 3/4 castigi 24 lei

Valorile acestea le am de la casa pariurilor unde am pus 4 meciuri la nimereala cu o miza de 10 lei doar sa iti dau un exemplu cam cat scade sistemul. poti verifica si tu la site-ul unde joci

| Ciobi_Leo_1996 explică (pentru FitMonkey):

Mz, esti cam singurul care a inteles la ce ma refeream happy.Mz pentru lamurire

3 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Da, daca iti ies 3/4 iti scade forte mult din castig, vei castiga doar cativa lei. cu 4/4 iei castigul maxim
pe site daca pui sistem pui 3/4 si scrie mai jos castig minim, castig maxim
3/4=castig minim
4/4=castig maxim
2/4= nu castigi nimic

| Ciobi_Leo_1996 explică (pentru FitMonkey):

Castigul maxim la sistem este acelasi cu castigul maxim unui bilet sigur pe aceleasi meciuri(IN CAZUL IN CARE TOATE MECIURILE SUNT CASTIGATOARE, AMBELE BILETE AVAND ACELEASI MECIURI)?