| VBC7 a întrebat:

Am 14 ani si joc la un club de juniori m-a antrenez cu echipa, dar nu prind de loc echipa in meciurile oficiale.Sunt la juniori unei echipe de liga3. Vreau sa știu dacă m-a antrenez in plus si in final prind echipa pe la 15-16 ani mai am șanse sa devin jucător profesionist de fotbal adică sa joc divizia B sau chiar A poate in străinătate?

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

M-a? du-te la scoala mai des

| TheWalker11 a răspuns:

Normal ca ai sanse..doar daca crezi, daca crezi cu adevarat poti happy
Trebuie sa te antrenezi in plus ca sa poti deveni mai bune..si conteaza si moralul, tot timpul trebuie sa te gandesti ca esti cel mai bun si de cele mai multe ori vei reusi! La ce club joci?

| spe??l a răspuns:

Steaua a incercat anul trecut sa transfere un fost bucatar, jucator australian care si-a inceput cariera la 23 de ani. Liga a 3a nu e rau, antreneaza-te in plus daca ai timp. Tu singur te poti evolua daca ai sanse sa prinzi prima echipa sau nu.