| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 si iau lecti de kickbox abia am inceput antrenamentele si vreau sa stiu in cat timp pot intra intr-un meci (adica i-mi trebuie de exemplu frun an doi de antrenamente pentru asta s-au cum)?

1 răspuns:
| MBeni a răspuns:

Poti intra fara sa stii nimic daca cunosti persoana potrivita, nu trebuie sa ai un anumit timp de antrenament, ca poti sa faci si 10 ani si tu sa fi bota, cand esti sigur ca poti face fata du-te si vorbeste cu antrenorul