| spaimaspaima a întrebat:

Am 16 ani am sindrom algic dorsal de 3 luni aproape. si imi e pe trecute. nu mai simt durere mare dar simt ca nu mi-a trecut de tot si aș vrea sa ma apuc de inot ca am auzit ca e bun pentru diagnosticul care il am eu. Deci sa ma apuc de inot sau nu? Fac sport de performanța si vreau sa ma vindec cat mai repede. Trebuie sa o iau treptat dupa ce imi revin?

1 răspuns:
| Goldenboy97 a răspuns:

Man, este corpul tau. Tu il cunosti cel mai bine, si tot tu esti cel care hotareste daca este bine ceea ce faci. Doar gandeste-te, si decide.