| DJohnny a întrebat:

Am 16 ani si sunt cam scund. M-am apucat vara asta de inot, cum e mai bine? Sa fac 70 de bazine (1 bazin = 25 m) zilnic... Sau sa fac mai multe si sa fac cateva zile pauza?

3 răspunsuri:
| Nita_Ioana_Andreea_1995 a răspuns:

Mai multe bazine, dar sa faci volei dar si baschet, ca e bun pentru inaltat

| MariusJust4Dream a răspuns:

Cu pauza intre ele si in zilele de pauza sa mergi la baschet.Bafta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ar fi bine să te antrenezi zilnic, să consumi fructe și legume proaspete care sunt surse de vitamine și săruri.
Bea apă pentru hidratare.
Pa, pa.