| Codolan_Razvy_1991 a întrebat:

Imi foarte mult place inotul! E bine sa inot zilnic sau la cateva zile!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inoata si zilnic. Nu-i problema 2-3 ore. Inotul dezvolta muschii, face corpul mai armonios si dezvolta si mintea. Chestia este sa te si hranesti bine fara a face excese. Nimic ce-i prea mult nu e bun.

12 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Ce exprimare laughing :"Imi foarte mult place" laughing)laughing Cu cine ai facut romana cu femeia de servici...

| ゼロの a răspuns (pentru Innovation):

A facut si omul o inversiune.

| Céline7 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult inotul happy Nu cred ca este o problema sa faci inotul zilnic happy Eu fac de 3 ori pe saptamana happy

| mona a răspuns:

Inotul e un sport sanatos si nu are ce rau sa ti faca

| FlorinDGF a răspuns:

Frate si mie imi place sa inot dar nu am posibilitatea de a inota in fiecare zi dar daca tu poti pune in practicawinking bafta wave

| Lollipop023 a răspuns:

Buna! Chiar daca inotul este sportul preferat nu este indicat sa inoti zi de zi deoarece vei face febra musuculara si asta este foarte rau.Nu strica daca inoti de doua sau de trei ori pe saptamanawinking. Bafta:*

| cristinica96 a răspuns:

Inotul nu daunaza sanatatii, din contra e bun pentru performarea aspectului fizic, pentru combaterea bolilor dar cel mai bun este ca dauneaza intr-un mod bun asupra pshicului, te simti liber si implinit. Oricum iti adauga un plus pentru a strange cate mai multe pitipoance aproape de tine.

| Codolan_Razvy_1991 explică:

Va multumesc tuturor!winking

| Stef0909 a răspuns:

E bine sa inoti zilnic dar m-ai trebuie sa faci si cateva pauze.

| Uratul01 a răspuns:

Nu e bine in fiecare zi deoarece iti cresc branhii! 1

| Ionella001 a răspuns:

Orice sport e bun. si nici nu depui mult efort prin inot. e bine sa faci inot mai ales vara happy deci inoata cat potiwinking

| Angel_Blackk_1996 a răspuns:

Innotul il poti practica ori de cate ori vrei sa te relaxezi e un sport foarte frumos si iti spun sigura ce te relaxeaza happy