| Eu18 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa ma apuc din nou de atletism. Am mai facut prin clasa 7 dar nu mult. Am viteza buna dar vreau sa o am mult mai mare. In cat timp de antrenament zilnic (multe sprinturi) as putea sa scot 11 secunde la 100m?

1 răspuns:
| Ionutzzzuuuu a răspuns:

Frate eu la 15 ani skoteam 16 secunde in 100 la 15 ani jumatate ani am plecat in italia.De la 16 ani fug in fiecare dimineata si seara. dimineata fug de la 6 la 7 si seara de la 5 la 9 acum cateva zile am facut un test pentru un concurs si skot 15 secunde la 200 de metri.Baga fuga puternika si vei vedea,...